بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟

یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 12:09 ب.ظنویسنده : نویسنده

 مفیدستان:

بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست

باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد نه شکلی از تنبیه کردن


فرزند شما باید یاد بگیرد چگونه با دیگران همراه شود و در امان بماند. او دانش آموز مشتاقی است اما مهم ترین درس ها (مانند سهیم شدن با دیگران، صبر، همکاری و احتیاط) چند سالی زمان می برد تا برایش جا بیفتند. به عنوان معلم اصلی فرزندتان، این وظیفه شما است که این آموزش ها را با پیگیری، صبر و دلسوزی تقویت کنید. ثبات داشتن برای بچه ها بسیار مهم است.


از تکرار کردن خودتان نترسید. شاید لازم باشد یک کودک نوپا، قبل از اینکه پیامی را بگیرد و درک کند واقعا آن را صد مرتبه بشنود. زمانی که او در مقابل خواسته ای که دارد بی ادبی و گستاخی می کند نیازی به سخنرانی ندارد. به او یک «نه» محکم بگویید و اگر دلتان خواست توضیح کوتاهی هم برایش بدهید مثلا به او بگویید «ممکن است آسیب ببینی» یا «آن یک اسباب بازی» نیست. سپس نظرش را به یک فعالیت مطلوب تر تغییر دهید. کودکان نوپا معمولا کم حوصله اند بنابر این او با پیشنهاد شما خوشحال می شود و آن کار را شروع می کند.
فرصت دادن به بچه می تواند مفید باشد. اما تعداد بسیار کمی از کودکان، تا قبل از ۳ سالگی مفهوم آن را درک می کنند. برای بچه های کوچک تر فرصت دادن یا تایم اوت دادن، گیج کننده و خسته کننده است. اگر کودکتان آنقدر بزرگ هست که معنای فرصت دادن را بفهمد، از این زمان ها، کم استفاده کنید و آنها را به ۳ دقیقه یا کمتر برسانید به اندازه ای که او بتواند خودش را کنترل کند. به جای اینکه او را به اتاقش بفرستید، او را روی یک صندلی بنشانید. چون شما نمی خواهید که او با تنبیه کردن، به اتاقش وابسته شود. بنابر این در نظر بگیرید که با او نشسته اید. او احتمالا زودتر آرام می شود و شما هم دوباره می توانید استراحت کنید.


مهم نیست که کودکتان چقدر بد رفتار می کند، اما به هر حال شما نباید از گزینه کتک زدن استفاده کنید. ضربه محکم به باسن و یا سیلی زدن به بچه باعث می شود که او ترس از پدر و مادر را یاد بگیرد. حتی اگر شما قصد صدمه زدن به فرزندتان را نداشته باشید، اما در زمان عصبانیت خیلی راحت کنترل تان را از دست می دهید. اگر شما حس می کنید که دلتان می خواهد فرزندتان را کتک بزنید، به خودتان کمی فرصت دهید تا این احساس فروکش کند.


نظم و انضباط همیشه نتیجه منفی ندارد. وقتی فهمیدید کودکتان خوب شده است به او جایزه بدهید مانند بازی کردن با اسباب بازی ها به همراه یک دوست و یا یک ظرف غذای خوشمزه! بنابر این او یاد می گیرد که برای جلب توجه شما نباید بی ادبی کند. در نهایت برای کودکان به راحتی این کار را ممکن می کنید که کار های درست را انجام دهد. برای مثال وقتی فرزندتان خسته و گرسنه است، او را به خرید های طولانی نبرید تا با چیز هایی که اجازه ندارد به آنها دست بزند محاصره نشود. اگر دنیای کودکتان با وسوسه به هم بریزد، شما تمام روز را باید صرف «نه» گفتن کنید. به او فرصت بیشتری برای بازی کردن و کشف کردن بدهید اما در عوض شانسش را برای به دردسر افتادن کاهش دهید.
ninsite.comلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

تعلیم و تربیت،تعلیم و تربیت کودکان،تربیت کودک،روش …بهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد ۱۰ نکته برای بهترین برخورد با کودکانبهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایرانآموزش مالیآموزش …آموزش، اموزش، آموزش مالی، آموزش مدیریت، آموزش فنون اداری، آموزش بازرگانی، آموزش روانشناسی کودک روان شناسی کودکان و نوجوانروانشناسی کودکروانشناسی کودک سالهروانشناسی کودک سالهروانشناسی کودک و نوجوان اصول تربیتی نوجوان نرخ تورم فروردین اعلام شد مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین ماه سال ۹۶ را ۶۹ درصد و وبلاگ روانشناسی شفای درون روانشناسی کودک و …وبلاگ روانشناسی شفای درون روانشناسی کودک و نوجوان وبلاگ روانشناسی شفای درونطبقه بندی موضوعی مقالات برای جستجو در میان موضوعات، به محض این که عبارت خود را در فیلد زیر بنویسید، موضوع های سبک زندگی ، بیوگرافی و نوع پوشش افراد مشهور …سبک زندگی ، بیوگرافی و نوع پوشش افراد مشهور بابک حمیدیان خبر ازدواج او با بازیگر بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست تفاوت پژو و جک چیست؟ بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست بهترینروش بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ بهترین روش آموزش نظم به کودکان چیست؟ بهترین روش آموزش نظم به کودکان چیست؟ بهترین روش آموزش نظم به کودکان چیست؟ تنورواكسسوریبرایویلاكبابپزو تنورواكسسوریبرایویلاكبابپزو تنورواكسسوریبرایویلاكبابپزو مشخصات کشورها مشخصات کشورها مشخصات کشورها آموزش ضدعفونی کننده دست فلکس هاست آموزش ضدعفونی کننده دست فلکس هاست آموزش ضدعفونی کننده دست فلکس هاست شنبه بهمن جمادی الاول شنبه بهمن جمادی الاول شنبه بهمن جمادی الاول بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ ضرب المثل ها بهترین تحقیق درمورد ضرب المثل چیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ باید به نظم روش برای آموزش نظم و بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ نی نوپا آموزش نوپا بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ کودک یاری باید به نظم و انضباط به عنوان بخشی از آموزش نگاه کرد نه شکلی از کودک و نوجوان مشاوره و هفته پژوهش چیست شیپوور هفتهپژوهشچیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ هفته پژوهش چیست شیپوور هفتهپژوهشچیست بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک به یک کودک نوپا چیست بهترین روش برای آموزش ۱۰ نکته برای بهترین برخورد با کودکان بهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به با کودک به آنان آموزش می چگونه به کودک مان انضباط را یاد دهیم بهترین روش برای منضبط کردن کودکان باید به نظم و انضباط به کودک از طریق آموزش به این

مطلب بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟ در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بهترین روش برای آموزش نظم و انضباط به یک کودک نوپا چیست؟
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%86%d8%b8%d9%85-%d9%88-%d8%a7%d9%86%d8%b6%d8%a8%d8%a7%d8%b7-%d8%a8%d9%87-%db%8c%da%a9/
آخرین ویرایش: - -

 
پنجشنبه 5 بهمن 1396 03:44 ب.ظ
The Sovereign historically wears the Imperial State Crown at the conclusion of
the coronation service, when leaving Westminster Abbey.
پنجشنبه 5 بهمن 1396 03:27 ب.ظ
The weight of this diamond is about 7.11 grams. Use jewelry pliers to attach the clasp
to every facet of the necklace.
پنجشنبه 5 بهمن 1396 02:24 ب.ظ
The place as girls who adore classiness along with sophistication can typically be
witnessed wearing designer jewelry having black or possibly champagne coloured pearls
or gemstones.
پنجشنبه 5 بهمن 1396 07:35 ق.ظ
The Egyptian lapidary would use emery fragments
or flint to carve softer stones, while bow-pushed rotary tools were used
on tougher gems.
سه شنبه 19 دی 1396 09:52 ب.ظ
Have you ever thought about publishing an ebook or guest authoring on other sites?
I have a blog based on the same ideas you discuss and would love
to have you share some stories/information. I
know my subscribers would value your work. If you're even remotely interested,
feel free to send me an e mail.
سه شنبه 19 دی 1396 04:21 ق.ظ
Many of these shows are situated in bigger cities like New York or Los Angeles, so
you get to travel for free if you achieve in the finals.
It took about three months to understand what along with the raucous, discordant (to my ears) "melody. This can be very advantageous to you personally because if you're fast learner, with just a shot, you could learn all that you wished to effortlessly and free.
دوشنبه 4 دی 1396 11:19 ب.ظ
Many of these shows are operating out of bigger cities like New York or Los Angeles,
so that you get to travel free of charge
when you get in to the finals. Contestants worldwide will record songs
by themselves, or team up into virtual bands of
2-4 musicians, and compete for $5600 in prizes. Instead of enjoying karaoke parties,
you can always take the music and make your own song, by plugging it into the
TV sets.
پنجشنبه 30 آذر 1396 07:48 ق.ظ
The great thing relating to this DVD is that you may
do the dance exercises anytime, without a partner.
Warrior bands moved south and east for the rich pickings of the peoples whom
that they had traded with. The Open Video Project: This is site having a huge collection of digital
video for sharing.
سه شنبه 21 آذر 1396 05:05 ق.ظ
There is a rich diversity to the telltale songs that you just likely will
appreciate and to you could make your life easier, and to make it easier to get
the songs for My - Space that you would like, you might also need the opportunity to select from different
genres. They will shun jobs where there isn't advantage of
the city involved. Now you've taken that all-important initial step and are scanning this report about games and social network,
you are inside the unique and privideged position for
being amongst a small grouping of pioneering entreprenuers who know concerning this and are
taking affirmative action.
پنجشنبه 16 آذر 1396 01:21 ب.ظ
As a result of their effort, Positive View's events have
received coverage from the 3 major global television networks and also
have recently been streamed for online viewing. It took about 3 months to understand the text along with the raucous, discordant (to
my ears) "melody. The first lesson you need to learn with your online course is how to read chord charts.
چهارشنبه 15 آذر 1396 10:26 ق.ظ
You can even replace your selected MP3 music with these to ensure that even if
you are about the gym, you are able to still understand interesting points in the book
or listen towards docs from perform that you just have to examine.
You don't have to spend money on the greatest or heaviest tripod form of hosting use.
This can be very advantageous to you as if you might be a fast learner, with just an endeavor, you could learn all that you planned to quickly and free.
جمعه 10 آذر 1396 01:51 ب.ظ
Thanks, this site is extremely handy.
دوشنبه 6 آذر 1396 09:49 ق.ظ
The camera could make the brightest of scenes seem like
it had been taken during an eclipse. " It was President Theodore Roosevelt who had given it the naming of White House in 1901. You need a special connector typically termed as a Fire wire or sometimes known as a possible IEEE 1394 high band connector.
یکشنبه 5 آذر 1396 04:53 ب.ظ
Truly....such a good websites.
شنبه 4 آذر 1396 12:30 ب.ظ
You can even replace your selected MP3 music with
these to ensure if you live in regards to the gym, you'll be able to still understand
interesting points through the book or listen towards the docs from perform that you just have to examine.
A model with 3 CCD includes a sensor that accumulates all the different colors (Red, Green, and Blue) leading to superior color reproduction. This
can be very advantageous to you personally if you are a fast learner,
with just an endeavor, you may learn all you wished to simply and free.
پنجشنبه 2 آذر 1396 09:54 ق.ظ
As a result of their hard work, Positive View's events have received
coverage from many global television networks and have also been streamed for online viewing.
" It was President Theodore Roosevelt who had given it the category of White House in 1901. This can be very advantageous to you because if you might be a fast learner, with just an endeavor, you may learn all you desired to very easily and free.
پنجشنبه 25 آبان 1396 07:07 ق.ظ
Now that you find out about video editing as well as the what exactly you need you are prepared to start out the journey of amateur filmmaker to professional director.
A model with 3 CCD includes a sensor that covers every one of
the different colors (Red, Green, and Blue) leading to superior
color reproduction. This can be very advantageous to you if you're fast learner, with just a shot,
you could possibly learn all that you wanted to simply and
free.
چهارشنبه 24 آبان 1396 11:34 ب.ظ
I simply wished to appreciate you all over again. I'm not certain the things that I might have used in the absence of the type of suggestions revealed by you about such a theme.
It became an absolute difficult difficulty in my position, but observing a well-written style you
dealt with that took me to cry over fulfillment.

I'm happy for your information as well as pray you are aware
of a great job that you're undertaking educating other individuals through your
site. Most probably you've never got to know any
of us.
سه شنبه 23 آبان 1396 09:23 ب.ظ
2 ed. São Paulo, Prensa Novos Horizontes.
جمعه 28 مهر 1396 01:54 ق.ظ
With thanks! Awesome information!
جمعه 3 شهریور 1396 05:27 ب.ظ
Sіnging worѕhip sings is sweet butt that?s not tһe onmly solution tо worship.?
Daddy stated, mayЬe to make Larry stop singing. ?There
аre lots oof mthoԀs to worship.
یکشنبه 29 مرداد 1396 07:49 ق.ظ
Freelancing also can result in а big “plus” regarԀing
your income. As an alternative ⲟf һaving to acсept the precise wage
that is supplied by the one rеgulation firm tһa уou work, ʏou have quite a lott off
leеway in setting your individual pay rates.
This issue may end up inn sіgnificantly more cash for you.
یکشنبه 29 مرداد 1396 07:06 ق.ظ
Pr᧐perly, whaat does God like?? Lee addeԀ. ?I imply,
we like cookіes and cartoons and toys, howevger what sort of
issᥙes are enjoyable forr God?? It was a qᥙestіon that foor
a minute Mommy and Daddy haad tօ assume ɑbout.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر